QLL3

A Pannon Egyetem Modern Filológiai és Társadalomtudományi Kar oktatóinak közössége tisztelettel meghívja mind oktatóit, mind hallgatóit az alábbi műhelykonferenciára:

„A kommunikatív nyelvtanulás megreformálása: A Csoportos Kontrasztív Csevegés és a Quantum Language Learning kombinációja. Évtizedes tapasztalatok az iskolai és a felnőttoktatásban.”

Időpont: 2019. augusztus 31. (szombat) 10:00 – 13:00
Helyszín: Pannon Egyetem B épület Konferenciaközpont
(Veszprém, Egyetem utca 10. 2. emelet)

Vezető előadó: Dr. Makara György, a műszaki tudományok kandidátusa, a Relaxa Kft. ügyvezető tulajdonosa, a QLL (VillámMódszer) és a Kontrasztív Diskurzus módszerének kialakítója.

A rendezvény demonstrátora: Nagy Judit angoltanár

Ajánljuk a részvételt az intézmények oktatási vezetőinek, angol, német, francia, (olasz, spanyol) szakos nyelvtanárainak, egyetemi oktatóknak, kutatóknak, doktori iskolák hallgatóinak, nyelvtanárszakos hallgatóknak és minden érdeklődőnek.